Spoločnosť OBUTEX je výrobcom a veľkoobchodným predajcom obuvi značiek Obutex, Alpinex, Betty Blue, Bullboxer, DD Step, Wink, Ponte 20. Uvedené značky Vám ponúkame už viac ako 20 rokov prostreníctvom našich partnerských predajní v Slovenskej, i Českej republike. Kvalita použitých materiálov, technológie výroby a design našich výrobkov zodpovedajú vysokým nárokom našich zákazníkov.
 

Firma OBUTEX spol. s r.o. vznikla v roku 1991 so sídlom v Trenčíne. Do roku 1992 obchodovala na celom území vtedajšej Českej a Slovenskej Federatívnej Republiky. Od začiatku roku 1993 OBUTEX spol. s r.o. so sídlom v Trenčíne obchodoval len na území Slovenskej Republiky a zároveň bola založená samostatná spoločnosť OBUTEX ČR spol. s r.o. so sídlom v Hluku, obchodujúca na území Českej Republiky. Obidve spoločnosti, zaoberajúce sa dodnes výrobou a veľkoobchodným predajom obuvi, boli založené holandskou spoločnosťou INTERCONTI TRADING B.V. So sídlom vo Waalwijku. Spoločnosti OBUTEX spol. s r.o. a OBUTEX ČR spol. s r.o. sú výhradným vlastníkom značiek Alpinex, Betty Blue, Obutex, Wisp, Bambino, Jolly Joker a zároveň výhradným predajcom značiek Wink, Bullboxer, DD Step (len na území Slovenskej republiky) a Ponte 22.

 

Obe spoločnosti obchodujú so svojimi maloobchodnými partnerskými predajňami na území Slovenskej, i Českej republiky prostredníctvom svojich obchodných zástupcov. Zákazníkom ponúkame :

  1. kvalitné produkty vyššie uvedených značiek
  2. ponuku prostredníctvom obchodného zástupcu priamo na prevádzke zákazníka
  3. rozvoz prostredníctvom špedičných spoločností priamo na prevádzku zákazníka
  4. množstevné zľavy
  5. kvalitný záručný, pozáručný servis

Aktuálne naše značky ponúka na svojich maloobchodných prevádzkach v rámci celej Európy viac ako 600 spokojných odberateľov. Sme ideálnym obchodným partnerom pre Váš obchod s obuvou.

Konečný spotrebiteľ môže naše produkty nakúpiť prostredníctvom nášho maloobchodného eshopu, ktorý je v prevádzke od roku 2010. Kvalitu našich produktov a služieb už využili tisíce spokojných spotrebiteľov.